עקרונות הדגל של סטייל לחורף – טיפים לחורף אופנתי במיוחד


עם הגעתו של הגשם הראשון כבר מתחילים להרגיש את הסתיו באוויר, והוא בתורו מאותת כבר על החורף שעומד בפתח ומתקרב בכל יום שעובר. החורף היא תקופה מיוחדת גם עבור מי מאיתנו שחובבת את הקיץ יותר. בכל זאת, אי אפשר לקחת ממנו אתת הכירבולים, ההתפנקות בתוך בגדים שעוטפים אותנו מקצה ועד קצה, שבדרך כלל מאד גם נעימים למגע וגם נינוחים על הגוף, ואת אווירת החמימות הכללית שהחורף מייצר בסופו של דבר.

להתלבש יפה בחורף זה די פשוט משום שרוב הגזרות מחמיאות וקל יותר למצוא התאמות מדויקות כשיש הרבה בד. זאת בדיוק הסיבה שבגללה החורף אטרקטיבי כל כך, גם אם לא בסגריריותו.

אם השנה את רוצה להתלבש בסטייל בחורף אני מזמינה אותך להנות מקולקציית החורף החדשה שכבר מחכה לך בעמודי האתר, עם פירוט קפדני על כל פירוט, לצד תמונות תצוגה מפורטות, הזמנה פשוטה ובטוחה ומשלוח עד הבית.

איך להתלבש יפה בחורף – נקודות מרכזיות

יש כמה עקרונות אצבע שמנחים איך להתלבש בחורף בצורה מדויקת, שיקית ותמיד מחמיאה, להלן המרכזיים שבהם:

  1. התאמת מידות- אחת היתרונות המובהקים של סטייל חורף הוא אובר סייז. בגלל שבחורף אנחנו מרבים בין היתר בשכבות או בסוודרים עבים, מובן מאליו שאין התאמה מלאה בין הגודל של ההופעה שמקבלת בדרך כלל נפח נוסף בגלל השכבות, המעילים והבדים החמים שמאפיינים את החורף, לבין מידת הגוף עצמה. לכן הלגיטימציה של האובר סייז בחורף גדלה משמעותית. תחושת מרווחת ונינוחה תבטיח את המראה האולטימטיבי ואין מה לחשוש מהנפח.
  2. למי שמתכננת חופשה או נסיעות לחו”ל, חשוב להתעדכן איך להתלבש בחורף אירופאי או ביעדים חורפיים אחרים שהם חורפיים משמעותית מישראל. בעיקר למי שאינו מתורגל, ההפתעה עשויה להיות גדולה מהמצופה. למרות ההתחממות הגלובלית שמשפיעה על כל העולם והופכת אותו לחם יותר, החורפים דווקא הופכים משוגעים יותר, והקור הופך לקיצוני יותר. לכן, בפרט למי שנוסע לאירופה, מעקב אחרי תחזית מזג האוויר והצטיידות אופטימלית בביגוד הולם- יהיו חיוניים והסטייל לא ילך לאיבוד.
  3. מראה השכבות הוא תמיד שיקי ומתאים במיוחד לחורף הישראלי. תנודתיות הטמפרטורות, לצד החימום שמאפיין את החללים הפנימיים מייצרים קפיצות די קיצוניות לאורך היום- כך שאנחנו עסוקים רוב הזמן בלפשוט וללבוש חזרה את הבגדים שלנו. לבוש בשכבות מאפשר חוויה נוחה ונעימה יותר על רקע השתנות הטמפרטורות והוא משיג גם מראה שנראה טוב בדרך כלל. גם שילובים לא טריוויאליים הפכו להיות אקטואליים ולגיטימיים בהחלט.
  4. אקססוריז מהווים חלק בלתי נפרד מהתורה של איך להתלבש בסטייל בחורף והם כוללים את כל מה שהוא מעבר לבגד עצמו. לרבות התיק, הנעליים, הסיכות לשיער, הכפפות והצעיף, הכובע, החגורה והתכשיטים. החלק השווה של אופנת החורף הוא שכמות האקססוריז הרלוונטיים גדלה באופן משמעותי ואיתה גם הגיוון המתאפשר בהופעות שונות שיכולות להתבסס על אותם הפריטים.
  5. לצבעים יש אפקט משלהם ולמרות שהחורף מושך אותנו תמיד לכהים, מדי שנה הצבעוניות העונתית מתעדכנת ותמיד אפשר למצוא בקולקציות החורף גם צבעים שמחים ותוססים. ריענון המלתחה בעזרת גיוון של צבעים שונים מלבד הצבעים הכהים יעניק ערך מוסף משמעותי לאפשרויות הסגנון שיחכו בארון. שילוב פריטים צבעוניים יעניק את הטאץ’ החסר באפרוריות החורפית וישדרג מאד את ההופעה כולה.

להמשך צפייה בקולקציית החורף המשיכי בגלישה באתר בלחיצה כאן. ליצירת קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו התקשרי לטלפון מספר 054-2432240 ונשמח לעמוד לשרותך.