היי פרינססה 🤍

ברוכות הבאות לבוטיק האופנה פרינססה פאשן, הבוטיק שמדבר לנשים שנושמות את עולם האופנה והסטייל. בבוטיק שלנו תמצאי בגדי מעצבים אשר נבחרו בקפידה ובגדי ים אותם אנו מעצבים ומייצרים.

אני אלמוג, מנחת סדנאות איפור וסטיילינג ובעלת בוטיק האופנה פרינססה פאשן.

עוד מילדותי, תמיד אהבתי את עולם האופנה, העיצוב, סטיילינג והלייף סטייל. מגיל קטנות לא הסכמתי לאף אחד לבחור עבורי את הבגדים. אהבתי לראות, לגעת, להרגיש ולבחור אותם בעצמי. בבגרותי הלבשתי את הקרובים אליי ונשמתי אופנה.

לימים, החלטתי לקחת את כל מכלול הידע שרכשתי – צעד אחד קדימה. למדתי איפור ולאחר תקופה קצרה, העברתי סדנאות איפור וסטיילינג בבתי ספר מקצועיים. בד בבד, הקמתי את העסק שלי בבוטיק פרינססה פאשן. בעזרת הבוטיק, אני מעבירה כיום את כל הידע שרכשתי בעולם האופנה.

במקביל, התחלתי לשווק בגדי מעצבים ולעצב בגדי ים. לצורך השיווק, הקמתי את בוטיק האופנה של פרינססה פאשן. הדגמים מדברים את הסגנון המדויק שלי, תוך חשיבה על עיצוב חדשני. בשילוב בדים איכותיים וחתיכה מהלב שלי בכל העיצובים, אני תקווה שאצליח לגעת גם בכן.

בבוטיק האופנה שלנו תמצאו בגדי מעצבים, אשר נבחרו בקפידה. ההקפדה על הפרטים נועדה לספק לכן חווית אופנה עדכנית ואיכותית. אנו בוחנים כל פריט ובוחרים רק את הפריטים אשר מתאימים לסגנון של פרינססה. לא תמצאו בפרינססה פאשן ערב רב של בגדים, אלא אך ורק פריטים, שאותם אבחר גם לעצמי.

פרינססה החלה את דרכה  כקבוצת נשים מדהימות בפייסבוק. הקבוצה עוסקת בנושאים מגוונים, מתוך האני המאמין שלי באיזון בין הרוח לחומר:

עולם החומר – אופנה, שיתוף טיפים מעולם הלייף סטייל וחיבור לצרכים הבסיסיים שלנו.

עולם הרוח – חיבור להדרכה הגבוהה שלנו ולנשמה, על מנת לתת ביטוי והשראה לעולמנו הפנימי, תוך העצמה אישית ונשית.

החלטתי להרים את הכפפה ולהקים את בוטיק האופנה פרינססה פאשן, לשיווק בגדי המעצבים ובגדי הים. הבוטיק מוקדש לכל הפרינססות היקרות שאוהבות להתגנדר, שמבינות בסטייל אמיתי, שנושמות אופנה ומוכנות לחוות חוויה של איכות, הגשמה, ואהבה עצמית.

המוטו שלי

המוטו שלי הוא - תעשי רק מה שאת אוהבת! הקשיבי לליבך ולכי אחריו.
זיכרי! כמו שאת, ככה את הכי מדהימה.
את פרינססה!

פרינססה פאשן