להתלבש בסטייל – איך עושים את זה נכון?


איך להתלבש מגניב היא שאלת מיליון הדולר משום שזאת ההזדמנות להביא את עצמינו בגרסה המדויקת ביותר, אבל איך לדעת להתלבש יפה היא שאלה שנשים רבות מרגישות שטרם פיצחו. זאת עובדה מצערת, משום שלמעשה, האומנות של איך להתלבש בסטייל נשים בפרט היא מיומנות בפועל, שקל מאד ללמוד אותה- צריך רק ללמוד אותה במקומות הנכונים.

מיתוסים שחייבים לנפץ:

  1. חובת צו האופנה- צו האופנה הוא הרבה פעמים נורמה צרה ונחמדה, אבל היא לא בהכרח מתאימה לכולן ובצורה שהיא מחמיאה. דוגמה נפלאה אפשר לראות בגזרות הנמוכות מאד של המכנסיים שבעבר הכו בנו, וחזק. על מנת להבין איך להתלבש נכון נשים תחילה חייבות להבין מה לא עובד להן ולוותר עליו. הרבה פעמים מספיק להסיר את מה שלא נכון, כדי לקבל תוצאה מדויקת. מעבר לכך תמיד אפשר לשדרג ולשפר עם עוד שפע של דברים שכן מתאימים, נכונים ועובדים לנו.
  2. אם הג’ינס מגיל 20 עדיין עולה עליי זה בטוח אומר שאני צריכה ללבוש אותו- הניואנסים של איך להתלבש בסטייל לנערות שונים בתכלית מהקווים המנחים בהתאמת לבוש לילדות קטנות, ובהתאמה גם לנשים בוגרות אופי וסגנון הלבוש ישתנה בהתאמה, בממוצע עם כל עשור. אחד העקרונות המרכזיים של לבוש בסטייל הוא במידת ההלימה של הלבוש לזמן, המקום, הגיל וסטטוס האישה. ככל שהטעם הטוב נשמר, כך נשמרת גם ההבטחה לשיק.
  3. מידה קטנה זה ערך לשאוף אליו- מעבר למודל היופי שאמנם הולך ומתרכך, אבל עדיין מככב ובענק- נראה שקיימת אמונה סביב מידות קטנות משל היו ערך. הרבה פעמים ננסה להידחס למידה הקטנה, גם במחיר של מחיצה ורק לא להתמודד עם מידה גדולה, נינוחה, מרווחת ומחמיאה יותר. על השאלה איך להתלבש יפה בנות שונות יענו תשובות שונות, אבל תשובה אחת אחידה תהיה לכולן והיא שההופעה צריכה להיות מחמיאה. מידת הבגד צריכה להיות מתאימה ומרווחת, לא קטנה מדי שחותכת ולא גדולה מדי שמטביעה ומאבדת צורה. הגזרה צריכה להשתלב בצורה משלימה עם קווי המתאר של הגוף והצבעים צריכים להתכתב זה עם זה ועם גוון העור. לבד של הבגד יש השפעה על האופן שבו הבגד יראה על הגוף, לכן כדאי להכיר את הבדים שעושים לך טוב.
  4. להתלבש בסטייל עולה יקר- סטייל הוא בעצם ביטוי אישי והיכולת להביא אותו בהרמוניה אותנטית ומאפשרת. אין באמת תנ”ך שמלמד איך להתלבש בסטייל ויהיה נכון תמיד, לכולן, בכל מצב, אבל יש דרכים להגיע לשלמות והכרה עצמית שתאפשר את הביטחון העצמי להוציא לפועל את האני הטוב ביותר שלי. ביטחון עצמי נבנה מתוך משוב, וככל שהתגובה למשוב תהיה עניינית יותר, כך האמנות של איך להתלבש נכון תהפוך אינטואיטיבית וממוקדת מה שבאופן אוטומטי הופך את מסעות הקניות לרכישות חכמות, יעילות ומשתלמות כלכלית.
  5. לבן זה משמין- מי שרוצה להדגיש גזרה מצודדת הרבה פעמים מתעסקת עם צבעוניות ועד כמה גוונים מסוימים מחמיאים יותר מאחרים. קיים מיתוס עתיק סביב צבעים בוהקים, בהירים ולבן במיוחד כמשמינים ולא מחטבים, אבל ההפך הוא הנכון. הרבה פעמים לבן בגזרה משוחררת יהיה הרבה יותר מחמיא ומרזה מצבעים כהים על כל הגזרות שלהם גם יחד. בנוסך לכך, לצבע הלבן יש אפקט של זוהר שנותן ערך מוסף שמחמיא לגזרה הרבה יותר מהאפקט המרזה לכאורה של הגוון הכהה.

לצפייה בקולקציה החדשה המשיכי בגלישה באתר בלחיצה על הקישור כאן.
ליצירת קשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו צרי עמנו קשר בטלפון מספר 054-2432240 ונשמח לעמוד לרשותך.